Aktualitet

Makina humb kontrollin dhe bie në Liqenin e Banjës, nxirret 1 i vdekur








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:58 - 18/05/20 |
mapo.al

Një makinë ka humbur kontrollin mesditën e sotme në Gramsh dhe ka rënë në Liqenin e Banjës. Policia thotë se është nxjerrë një trup i pajetë, por nuk dihet nëse kishte persona të tjerë brenda automjetit.



Drejt Liqenit të Banjës janë nisur edhe polumbarët dhe zjarrëfiksja. Aksidenti në Gramsh ka ndodhur në fshatin Shushicë. Vendi ku ra makina ka një thellësi ta paktën 40 metra.


Vendi ku ka ndodhur aksidenti është një shesh-pushim dhe nuk dihen shkaqet se pse automjet ka përfunduar në liqen.




Sipas dëshmitarëve në makinë ka patur disa persona.




Liqeni i Banjës

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas