Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Makina në ecje përfshihet nga flakët në Laprakë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:49 - 28/05/20 |
mapo.al

Një automjet në zonën e Laprakës ka marrë flakë në lëvizje. Shkak i incidentit ka qenë një defekt teknik. Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale. Vijon puna për zbardhjen rrethanave të ngjarjes.


Njoftimi i Policisë:


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 28.05.2020, rreth orës 17:20, tek kryqëzimi i Laprakës, si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues shtetasin K.V., ku ka vetëm dëme materiale.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa:

Pas