Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Makina përmbyset në Korçë, 2 të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:28 - 12/07/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë.


Sipas informacioneve paraprake janë plagosur 2 persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur, por mësohet se janë transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit. Dyshohet se shkak i aksidentit është shpejtësia tej normave të lejuara.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas