Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Makina përplas 6-vjeçarin në Durrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:46 - 09/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e një 6-vjeçari ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, i mituri, identiteti i të cili ende nuk dihet është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Gjendja e tij mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Burime për mediat raportojnë se Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


Drejtuesi i automjetit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije mësohet se është shoqëruar në komisariat nga Policia.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas