Aktualitet

Makina përplas këmbësorin në Laprakë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:21 - 09/02/21 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në Laprakë.

Burime bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor.


Këtij të fundit, i është dhënë ndihma e parë, ndërsa gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.
Në vendngjarje ndodhet dhe një efektiv i policisë rrugore.


1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas