Aktualitet

Makina përplas këmbësorin në Pogradec

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:44 - 01/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Pogradec. Sipas informacioneve paraprake, një person ka mbetur i plagosur.


Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije por mësohet se është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.
Etiketa: , ,

Pas