Aktualitet

Makina përplas për vdekje 14-vjeçarin me biçikletë në Tiranë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:21 - 02/08/20 |
mapo.al

TIRANË – Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Farkë, ku mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka aksidentuar biçiklistin me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 02.08.2020, rreth orës 17:00, në Farkë, mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.


Drejtuesi i mjetit u shoqerua në ambientet e Komisariatit Nr.1, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

Pas