Aktualitet

Manastirliu: Të pavaksinuarit s’do lejohen në lokale


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:42 - 04/11/21 |
mapo.al

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi në parlament se të gjithë qytetarët shqiptarë duhet të pajisen me ‘Greenpass’.


Certifikatë vaksinimi, për të hyrë në lokale.


Manastirliu tha se në shumë vende europiane qytetarët futen në restorante dhe në bare vetëm nëse kanë Greenpass.‘Do ta vëmë ‘green pass’ në lokale dhe në strukturat e tjera të shërbimit’- tha Manastirliu.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas