Politika

Marrëveshja, pritet deklaratë nga Lulzim Basha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:13 - 03/06/20 |
mapo.al

Për pak minuta, pritet që të dalë në një deklaratë kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, lidhur me marrëveshjen zgjedhore.


Pak më parë, ishte ambasadorja amerikane, Yuri Kim, që tha se një marrëveshje është arritur, dhe se tashmë, pritej fjala e Lulzim Bashës.


Kryetari i Opozitës do të dalë nga casti në cast, në një komunikim me mediat nga selia e PD.
Etiketa:

Pas