Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Mjeti del nga rruga në Korçë, plagoset drejtuesi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:01 - 12/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Nivicisht. Sipas informacioneve paraprake, një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i saj.


Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije por mësohet se është transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.


Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit por dyshohet se shpejtësia tej normave të lejuara nxori automjetin nga rruga.38b82fa7 Cdf0 46d5 Ae62 Bbe081e4d62e
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas