Kryesore

Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit PolitikBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:55 - 21/09/20 |
mapo.al

Opozita e Bashkuar ka kërkuar mbledhjen e Këshillit Politik. Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili i kanë çuar kërkesën mazhorancës, që mbledhja të zhvillohet në orën 12:00, ditën e martë.


Këshilli Politik pritet të diskutojë për listat e hapura, ku opozita ka hedhur akuza për shkelje të marrëveshjes.


Reagimi i opozitës:Ne vijim te mbledhjes se dites se premte, dt. 18.09.2020, kerkojme mbledhjen e Keshillit Politik per neser, e marte dt. 22.09.2020, per ne ora 12.00.


Me respekt,
Oerd Bylykbashi
Petrit VasiliEtiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas