Kronika

Panik në Elbasan, qëllohet me armë zjarri drejt një automjeti
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:29 - 25/11/20 |
mapo.al

Qëllohet me armë zjarri drejt një automjeti në lëvizje në qytetin e Elbasanit.Ngjarja ka ndodhur vetëm pak çaste më parë pranë stadiumit “Elbasan Arena”.


Mësohet se në afërsi të stadiumit është gjetur një automjet i braktisur i cili kishte një gjurmë plumbi në xham, ndërsa në tokë është gjetur një gëzhojë arme zjarri.Forca të shumta policore kanë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit të Elbasanit për të identifikuar autorët e dyshuar të ngjarjes, por edhe shënjestrën, dëshmia e të cilit mund të ndihmojë në zbardhjen e ngjarjes.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas