Aktualitet

Përplasje me armë në Patos, nuk ka të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:27 - 01/05/20 |
mapo.al

Banorë të lagjes “Naftëtari” në Patos, kanë lajmëruar policinë për një përplasje me armë. Dyshohet një aksident mes dy makinave ka qenë shkak i konfliktit.


Nuk raportohet për për persona të plagosur.


Burime nga Policia e Fierit bëjnë me dije se kur kanë shkuar në vendin e ngjarjes kanë gjetur dy makina të aksidentuara dhe jo armë.


Por qytetarët kanë dëgjuar disa të shtëna me armë. Policia po vijon të punojë për zbardhjen e ngjarjes. Dyshohet se pas të shtënave autorët kanë mbledhur gëzhojat dhe janë larguar.Etiketa: ,

Pas