Aktualitet

Plagoset me thikë një efektiv policie në Korçë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:56 - 24/04/20 |
mapo.al

Një efektiv policie është plagosur me thikë në Korçë. Pas debatit, një qytetarë ka nxjerrë thikën dhe ka qëlluar policin, duke e lënë të plagosur.


Efektivët e tjerë kanë arrestuar autorin Ilir Fama, ndërkohë që polici Spartak Zotka është transportuar me urgjencë drejt spitalit.


Polici është jashtë rrezikut për jetën. Në momentin që ka ndodhur ngjarja, Spartak Zotka ishte jashtë shërbimit, ndërkohë Ilir Fama do akuzohet për plagosje të rëndë

 1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas