Aktualitet

Lajmi i fundit/ Plagosje me armë zjarri në Kukës (DETAJE)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:14 - 11/12/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, një person është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.


Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije por mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.


Saktësisht ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kalisë të Kukësit.


Lajmi në përditësim…Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas