Aktualitet

Presidenti Ilir Meta njofton dalje për mediat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:51 - 27/04/21 |
mapo.al

Në ora 14:00, Presidenti i Republikës, Ilir Meta do t’i drejtohet me një mesazh të gjithë qytetarëve të Republikës.


Kështu njofton Tedi Blushi, zëdhënësi i kreut të shtetit.
Dalja e Metës përpara mediave vjen në një kohë kur numërimi i votave po shkon drejt fundit dhe PS ka arritur të dalë forcë e parë politike, duke i dhënë Edi Ramës mandatin e tretë qeverisës me 73 deputetë.
1
Etiketa: , ,

Pas