Protestuesit rrethojnë edhe Parlamentin/ FOTO-VIDEO

Protestuesit e opozitës i drejtohen ndërtesës së Parlamentit. Ata marshuan në këmbë nga Kryeministria, kaluan në pedonalen “Murat Toptani” pranë Ministrisë së Brendshme dhe po i drejtohen ndërtesës së Kuvendit. Ata kanë hedhur shashka dhe tymuese në oborr ku ndodheshin forca të Gardës së Republikës në mbrojtje të institucionit. Megjithatë, marshimi i protestuesve të opozitës … Continue reading Protestuesit rrethojnë edhe Parlamentin/ FOTO-VIDEO