Aktualitet

Punëtori bie nga pallati që po ndërtohej në Tiranë, humb jetën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:48 - 07/05/20 |
mapo.al

Një 63-vjeçar ka vdekur mesditën e sotme te “Fusha e Aviacionit” në Tiranë, pasi ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim.


63-vjeçari me inicialet M.P, ishte duke punuar në pallatin që po ndërtohej, kur ka rënë nga lartësia. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.


Tiranë/Informacion paraprakMë datë 07.05.2020, rreth orës 12:30, tek “Fusha e Aviacionit”, ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim punëtori shtetasi M.P., 63 vjeç, ku mjekët e ambulancës konfirmojnë se ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas