Kryesore

Rama, Meta dhe Basha së bashku te rezidenca e ambasadores Yuri Kim

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:22 - 01/07/20 |
mapo.al

Të gjithë krerët e politikës shqiptarë janë bërë bashkë në rezidencën e ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim.


Në takim kanë shkuar kryeministri Edi Rama, Presidenti Ilir Meta, kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi.


Takimi ka ardhur për festën e SHBA-së, që po organizon Ambasada Amerikane në Tiranë.


Bëhet fjalë për një ceremoni festive që ka organizuar Yuri Kim.


 


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas