Merret peng një person në Kamëz, e fusin me dhunë në makinë

Një person është rrëmbyer në Kamëz. Policia bën me dije se gjatë një konflikti, disa persona kanë rrëmbyer një të ri dhe janë larguar me një automjet. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është vënë në ndjekje të automjetit i cili është larguar. Njoftimi Rreth orës 11:44, në rrugën “London”, Kamëz, dyshohet se gjatë … Continue reading Merret peng një person në Kamëz, e fusin me dhunë në makinë