Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Sherr me mjete të forta në Krujë, i plagosuri niset drejt Traumës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:31 - 04/06/20 |
mapo.al

Një sherr me mjete të forta ka ndodhur këtë mbrëmje në Krujë. Sipas informacioneve paraprake, në sherr janë përfshirë dy persona.


Mësohet se njëri prej tyre ka marrë plagë të shumta dhe është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.


Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije, por mësohet se është identifikuar si R.D. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.


Raportohet se policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur të tjera detaje.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas