Tiranë/ Sherr në “Fast Food”, dy persona masakrojnë me thikë 23-vjeçarin (EMRAT)

TIRANË – Tre persona janë përfshirë në një konflikt mëngjesin e sotëm brenda një Fast Food-i në rrugën “Myslim Shyri” në kryeqytet. Reis Osmërija, 21 vjec dhe Alban Gaçi, 27 vjeç janë përleshur me 23-vjeçarin Renato Shaulli, duke e goditur këtë të fundit disa herë me thikë. Dy autorët janë arrestuar nga policia, ndërkohë që … Continue reading Tiranë/ Sherr në “Fast Food”, dy persona masakrojnë me thikë 23-vjeçarin (EMRAT)