Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Shpërthim në një lokal në Vlorë, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:53 - 04/06/20 |
mapo.al

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave më të fundit, ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike.


Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një lokal. Dyshimet janë se në lokal ishte vendosur lëndë eksplozive.


Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, por raportohet se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur të tjera detaje.1Etiketa: , , , ,

Pas