Aktualitet

I riu shqiptar gjendet i vdekur në burgun e Trikallas


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:39 - 10/05/20 |
mapo.al

Një shqiptar 36-vjeçar është gjetur i vdekur në një burg në Greqi. Nga raportimet mësohet se ngjarja ka ndodhur në burgun e Trikallas.


Shqiptari është gjetur i vdekur në qelinë e tij. Një autoambulancë e transportoi atë drejt spitalit të Trikallas, por ai ishte i pajetë.


Identiteti i të riut ende nuk bëhet me dije. Vijojnë hetimet dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për shkaqet e vdekjes së 36-vjeçarit.

1


Etiketa: , , , ,

Pas