Aktualitet

Takimi me Bashën, Meta: Kërkohet përgjegjshmëri e sjellje europiane

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:54 - 27/06/19 |
mapo.al

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas takimit që pati me kryedemokratin Lulzim Basha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i shtetit shkruan për zgjidhjen e krizës politike që po kalon vendi kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë.


Postimi i Metës në Facebook
Sot prita në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike, z.Lulzim Basha për të diskutuar mbi krizën aktuale që po kalon vendi. Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë.LEXO EDHE: 


Kriza politike dhe 30 qershori/ Basha takon Metën në Presidencë


Etiketa: , , , ,

Pas