Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Peqin, një i plagosur (EMRI)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 29/05/20 |
mapo.al

Një palgosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Peqin. Sipas informacioneve paraprake, i plagosuri është nisur drejt Spitalit të Elbasanit për të marrë ndihmë mjekësore.


Burime për MAPO, bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Besmir Hakballa. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.


Raportohet se Hakballa ndodhet në gjendje të rëndë ndërsa pritet të transportohet drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.
Etiketa: , ,

Pas