Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:14 - 24/01/20 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë. Gazeta Mapo mëson se një person ka qëlluar me armë në lagjen “10 korriku”.


Policia thotë se është njoftuar nga qytetarët që një person ka qëlluar me armë në ajër dhe po kontrollohet zona për ta arrestuar. Ende nuk dihet se kush është personi që ka qëlluar me armë zjarri në ajër.Sipas policisë, nga të shtënat nuk ka asnjë qytetarë të plagosur.Etiketa:

Pas