Aktualitet

Tërmeti lëkund Tiranën dhe Durrësin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:28 - 26/02/20 |
mapo.al

U duk se ishin harruar, por një tërmet ka lëkundur Tiranën dhe Durrësin mbrëmjen e sotme.


Lëkundja me mangitudë 3.1 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një thellësi 5 km.Nuk raportohen dëme, por qytetarëve u janë rikthyer ndjesitë e hidhura të pak muajve më parë.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas