Kronika

Tragjike në Shëngjin, 34-vjeçari gjendet i mbytur në det

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 10/07/20 |
mapo.al

Një 34-vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit pasditen e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:00.


Trupi i pajetë i të riut është pikasur nga pushues në plazh, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë


Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, 34-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet, ishte pa shenja jete.


 Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas