U vaksinua me 11 janar, Pëllumb Pipero infektohet me koronavirus

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, është infektuar me koronavirus. Të martën, rezultati i testit të tij ka dalë pozitiv, 16 ditë pasi ka marrë dozën e parë të vaksinës Pfizer. Pipero u vaksinua në datën 11 janar, së bashku me kryeministrin Edi Rama dhe mjekët Najada Çomo e Tritan Kalo. Pipero tha se është në gjendje … Continue reading U vaksinua me 11 janar, Pëllumb Pipero infektohet me koronavirus