Vrasjet në Durrës dyshohet se lidhen me paratë e grabitura në Rinas

Arrestimi i Altin Ndocit dhe Klevis Allës ë Durrës, si të dyshuar për vrasjen e vëllezërve Haxhia, ka bërë që prokurorët të kenë në dorë matriale që mund të lidhen me ngjarje të tjera kriminale që kanë ndodhur në vend vitet e fundit. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se vrasja e vëllezërve Haxhija … Continue reading Vrasjet në Durrës dyshohet se lidhen me paratë e grabitura në Rinas