Zjarr në një kopësht fëmijësh në Tiranë (Foto+Video)

Në vilë e cila përdorej edhe si kopësht fëmijësh në Tiranë, është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Zjarri ka rënë në papafingo dhe janë larguar me shpejtësi banorët. Brenda ndërtesës nuk ka patur asnjë fëmijë në momentin që ra zjarri. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit. Njoftimi Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:30, në … Continue reading Zjarr në një kopësht fëmijësh në Tiranë (Foto+Video)