Kronika

Zjarr pranë një karburanti në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:23 - 24/10/20 |
mapo.al

Një servis automjetesh është përfshirë nga flakët sot në Elbasan.


Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale.


Servisi i automjeteve ndodhet pranë një karburanti në këtë qytet, siç shihet dhe në pamje.
Mësohet se policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

/Mapo.al/

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas