Aktualitet

‘Lamtumirë diell zemre’, i ati i Rudina Dembacajt ndahet nga jeta

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:34 - 08/07/20 |
mapo.al

Rudina Dembacaj ka dhënë në rrjetet sociale një lajm të dhimbshëm. I ati i moderatores është ndarë nga jeta dhe ajo ka zgjedhur disa fjalë të ndjera për t’ia dedikuar publikisht.


“I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj”, -ka shkruar Rudina përkrah një fotoje të të atit të publikuar pak minuta më parë.


Moderatorja ka bërë të ditur pak ditë më parë se i ati ishte sëmurë në spital, ku ajo kaloi edhe ditëlindjen për t’i qëndruar atij pranë.


“Ditëlindja ime sot do jetë te dera e spitalit, duke të të thenë “Të dua Ba” je i vetmi njeri që kam adhuruar gjithmonë! Të dua shumë!” –shkroi Rudina.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas