ShowBizz

Larg mediave për 9 vite, fituesja e Big Brother 4 rrëfen arsyen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:39 - 27/02/19 |
mapo.al

Fituesja e Big Brother 4, Ermela Mezuraj,  ka rrëfyer ditën e djeshme se ka zgjedhur të qëndronte larg vëmendjes mediatike për 9 vite për shkak të një periudhe depresive të përjetuar. Sipas saj, shkak për depresionin ishin bërë paratë e fituara dhe fama e marrë në një kohë të shkurtër. Duke e cilësuar një “traumë për mirë” , ajo shpjegoi se asokohe ndihej shumë bosh dhe se iu deshën vite të rigjente veten.


“Realisht e kam përjetuar keq daljen mbas Big-ut, aq keq saqë m’u desh të rikuperohesha për të rigjetur veten ose të rikuperoshesha për të gjetur balancat e brendshme të vetes sime. Ishte një proces shumë i çuditshëm që unë nuk e prisja, jam shumë e mërzitur me veten pse nuk prisja këtë. Ndërkohë unë brenda ndihesha bosh, nuk e di pse ndodhi kështu realisht, por kështu ndodhi…” u shpreh ajo në emisionin “Ftesë në 5”.


1

Etiketa: ,

Pas