Largimi i Bashkim Koplikut – Rama: Do të më mungojnë mesazhet e mikut që s’takova kurrë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar këtë të diel për vdekjen e ish- zv/kryeministrit Bashkim Kopliku nga pandemia Covid-19. Në një postim në “Facebook”, Rama e cilëson si një njeri të rrallë, koherent mes asaj që fliste dhe bënte, si një burrë të ndershëm, fisnik dhe kokëfortë. Ai gjithashtu tregon se me Koplikun nuk ishte takuar … Continue reading Largimi i Bashkim Koplikut – Rama: Do të më mungojnë mesazhet e mikut që s’takova kurrë