Kanë thënë

Largimi nga fusha me urdhër politik të Andi Lilës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:16 - 19/11/20 |
mapo.al

“Më larguan për politikë nga fusha ime e futbollit në Kavajë, ku jam rritur dhe e kam bërë me djers e me gjak”, tha Andi Lila pasi raportoi se me urdhër politik, nuk u lejua të xhironte për media kombëtare.


1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas