ShowBizz

Largohet nga “Portokalli”, ja ku do ta shohim tani Delinda Dishën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:09 - 02/09/19 |
mapo.al

Aktorja e humorit, Delinda Disha ka vendosur të largohet pas 4 vitesh nga spektakli “Portokalli”. Ajo do të shihet tani e tutje në spektaklin “Klanifornia Show”, që pritet të startojë në sezonin e ri të televizionit Klan.


Lajmi u bë i ditur nga producenti Turjan Hysko, përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. “Delinda Disha në “Klanifornia”! Ku qëndron problemi këtu?”-ka shkruar Turi mbi një foto të sajën.


Risjellim në vëmendje se spektakli është një ripunim i “Duplex” dhe pjesë të tij janë bërë personazhe mjaft të njohur të ekranit, si Marina Vjollca, Olsi Bylyku dhe Lisa Kujofsa.<
>
dalinda-498x1024 Screenshot_20190827-215303_Instagram-498x1024
1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas