Aktualitet

Lazio i Tares rrëmben në Argjentinë “Messin” e ri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 19/07/21 |
mapo.al

Klubi italian i Lazios, ku drejtor është ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Igli Tare, ka bërë një goditje të madhe në këtë afat kalimtar veror.


Lazio ka arritur të sigurojë shërbimet e talentit 16-vjeçar, Luke Romero.


Ai cilësohet si Lionel Messi, pasi është nga Argjentina dhe ka stilin e njëjtë të lojës me yllin e Barcelonës.Romero shihet si e ardhmja e klubit nga kryeqyteti i Italisë.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas