ShowBizz

Lë pas ndarjen nga Dua Lipa, Isaac Carew lidhet me modelen bjonde
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:49 - 17/09/19 |
mapo.al

Isaac Carew duket se ka lënë pas krahëve ndarjen nga këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Ai ka postuar së fundmi në “Instagram” disa foto përkrah modeles angleze Florence Kosky, ku përpos afrimitetit të pikasur, komentet e miqve të tyre të lënë të kuptosh se midis dyshes ka lindur me të vërtetë një romancë.


Risjellim në vëmendje se Dua Lipa tashmë po përjeton një histori dashurie me vëllain e motrave supermodeleve Gigi  dhe Bella Hadid, Anwar-in.


Etiketa: ,

Pas