ShowBizz

Ledri Vula nuk e fsheh më, poston foto me të dashurën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:04 - 01/05/20 |
mapo.al

Reperi i mirënjohur Ledri Vula ka qënë në vëmendjen e mediave rozë për një lidhje të mundshme me blogeren Sara Hoxha.


Ka qënë reperi ai që u ka dhënë fund aludimeve, duke e konfirmuar lidhjen me bukuroshen.Lajmi i dhënë ishte pritur tejet mirë nga familjarët, kolegët dhe fansat e tij, duke komentuar pozitivisht në imazhin e ndarë nga ai.


Në profilin e reperit tashmë gjendet edhe një fotografi tjetër e shkrepur së bashku me të dashurën e tij. Ndërkaq, Ledri nuk ka lënë anash as muzikën në kohë të pandemisë koronavirus, ku ka publikuar albumin e titulluar “10/10”.


Etiketa:

Pas