ShowBizz

Ledri Vula shuan kureshtjen, poston foto me Sara Hoxhën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:57 - 01/04/20 |
mapo.al

Haludimet se midis reperit Ledri Vula dhe bukuroshes Sara Hoxha, ka një romancë, u erdhi fundi. Ledri ka vendosur të publikojë një fotografi ku shihet se bashku me Sarën.


 


View this post on Instagram

 


💞


A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Foton e ka postuar në “Instagram” dhe reperi shihet nën përqafimin e Sarës, ndërsa ai bën mimika në fytyrë.

Fotoja është bërë kohë më përpara sepse në këto momente për shkak të situatës pandemike, ata ndodhen larg njëri-tjetrit. Largësia ka bërë që ata të ndjenjë mall të cilin po e shprehin përmes fotografive në rrjetet sociale.

See the source image

Komentet përbri këtij imazhi ka qenë të shumta dhe shumica e kanë quajtur dyshen tashmë zyrtarisht çift.

View this post on Instagram

A lun mas meje?

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on


Etiketa: , ,

Pas