Aktualitet

Lefter Maliqi: Berati, kupa e fitores për ndryshimin, LSI e nis me 3 mandate


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:27 - 05/04/21 |
mapo.al

Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integri, Lefter Maliqi, me anë të një statusi në Facebook ka deklaruar LSI do të marrë 3 mandate në Berati dhe se rezultati i qarkut do jetë kupa e fitores në Shqipëri për ndryshimin.


Statusi nga Lefter Maliqi:


Ndërsa Kryerilindasi vazhdon porosit Gjiknurin të bëjë tërmet më 25 Prill, pra të vjedhë vota hapur fare, ne takojmë qytetarë të ndershëm që votën ia japin ndryshimit të madh. Pranë nesh afrohen qytetarët pa asnjë lloj interesi, sepse më 25 Prill do votojnë për veten dhe familjen e tyre. Berati është veshur i gjithi me uniformën e Opozitës së Bashkuar dhe më 25 Prill do të luajë vetëm për të fituar, dhe kupa i takon vetëm atij, sepse ne do punojmë për Shqipërinë dhe shqiptarët, jo për qeveritarët dhe oligarkët. Të bashkuar për një qëllim, me 3 mandate e nisim me LSI-në!

Lexo edhe :  Dopingu i Edi Ramës


1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas