Aktualitet

Lefter Maliqi nis fushatën në Berat: Fitorja do të jetë spektakolare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:48 - 10/02/21 |
mapo.al

Deputeti Lefter Maliqi ka nisur fushatën elektorale në Qarkun e Beratit, ku shprehet i bindur për fitore spektakolare.

Siç shprehet në një status të fundit në rrjetet sociale, ai thotë se qytetarët e qarkut të Beratit i besojnë atij si individ, dhe nuk ka rëndësi për ta se cilës parti i përket.


Reagimi i Lefter Maliqit
Të dashur miq!
Kënaqësi të rikthehem në vendlindje dhe të takohem me të gjithë qytetarët e qarkut Berat, një e nga një, ti flas e të fitoj shpresën në sytë e tyre.
Nuk i takoj si politikan që i kërkon votën, por si bashkëqytetar i tyre që i jep garanci për ditë më të mira.


Takime intensive më të rinj e të reja, me gra e burra, me gjyshër, për të shkuar drejt fitores spektakolare ne qarkun Berat, por jo vetëm.


Fillimi i mbarë, gjysma e punës.

Përgjegjësia ime i kalon kufijtë kur i dëgjoj të më thonë: Kudo të pozicionohesh, ne jemi me ty, sepse i besojmë njeriut dhe jo ngjyrës së partisë.

Misioni i lënë pergjysëm vazhdon, s’ka kthim pas, tani më shumë se kurrë të motivuar drejt fitores së përbashkët. 

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas