Aktualitet

Lefter Maliqi vijon fushatën në Berat – Ende nuk dihet me kë do të kandidojë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:59 - 17/02/21 |
mapo.al

Deputeti Lefter Maliqi vijon takimet intensive me mbështetës në Qarkun e Beratit.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, duket takimi i tij me banorë të zonave rurale.


Besimi që i kanë dhënë qytetarët thotë se i kanë shtuar edhe më shumë përgjegjësinë.
“Objektivi për t’i shërbyer jo vetëm duke qenë zëri i tyre, por edhe për t’u realizuar ndryshimet konkrete për të cilat kanë nevojë zona të caktuara të qarkut Berat. Jam krah këtyre njerëzve të mirë dhe do e fitojmë ‘luftën’ të gjithë bashkë”, shkruan ai.1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas