Aktualitet

Lëkundje tërmeti gjatë natës, ja kur është regjistruar i fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:56 - 23/09/19 |
mapo.al

Pas tërmetit që u regjistrua rreth orës 22:10, me epiqendër në veri të Durrësit, me një magnitudë 4.5 ballë dhe thellësi 10 km, vendi është prekur nga të tjera goditje.


Lëkundja e fundit sipas IGJEUM është regjistruar në orën 02:43, me magnitudë 2.9 dhe ka pasur epiqendër Fushë-Krujën.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 8 kilometra larg Vorës dhe 22 km larg Tiranës.

Etiketa: ,

Pas