Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 05/04/21 |
mapo.al

Lëkundje tërmeti janë raportuar mëngjesin e sotëm në Tiranë dhe Durrës.


Mësohet se lëkundjet u regjistruan rreth orës 06:40 të mëngjesit.


Sipas EMSC, goditja ka qenë me magnitudë 3.4 të shkallës righter.Thellësia e tërmetit 17 km. 16


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas