Aktualitet

Levan-Tepelenë/ Automjeti përplas për vdekje motoristin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:59 - 30/05/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë u regjistrua pasditen e kësaj të shtune në aksin Levan-Tepelenë pranë vendit të quajtur Kafaraj.


Si pasojë e aksidentit ka mbetur i vdekur një shtetas i cili po udhëtonte me motor.


Ai është përplasur nga një automjet dhe ka mbetur i vdekur në vend. Policia dhe ambulana kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Pas