Aktualitet

Lëvizje në policinë e Korçës dhe Pogradecit (Emrat)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:09 - 04/11/20 |
mapo.al

Lëvizje në policinë e qarkut juglindor të Korçës.


Shefi i komisariatit të Pogradecit Niko Palla dhe shefi i komisariatit të Korçës Florian Dano janë larguar nga pozicionet përkatëse, duke u lënë vendin drejtuesve të tjerë.


Krenar Gjokutaj është emëruar shef komisariati në  Korçë, ndërsa Artur Ebaj në Pogradec.Artur Ebaj ka qenë shef komisariati në Krujë.
Florian Dano për 2 vite e gjysëm ka kryer funksionin e shefit të komisariatit të Korçës, ndërsa burime për mediat konfirmojnë se ai do të mbaje kreun e njësisë Shqiponja në Tiranë.Niko Palla prej rreth 4 vitesh ka qenë në krye të komisariatit të Pogradecit.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas