Aktualitet

Lëvizje në Policinë e Kukësit – Ikën zv/drejtori dhe shefi i komisariatit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:45 - 23/12/20 |
mapo.al

Në Policinë e Kukësit janë bërë lëvizje në radhët e drejtuesve.

Kështu, mësohet se është ndryshuar shefi i komisariatit dhe zv/drejtori. Shef komisariati është emëruar Dritan Metaj, ndërsa më herët në këtë detyrë ishte Agron Kurti.


Ndërkohë, zëvendësdrejtor në Kukës është emëruar Hajri Kushe, ndërkohë që më herët ishte Shkelzen Rexhepi.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas